Головна / Новини

Новини

Що потрібно знати при виборі меблів
09 Жовтень 2013
Що потрібно знати при виборі меблів

    При виборі шкільних меблів, на відміну від придбання побутових чи офісних, необхідно враховувати деякі особливості. Не досить того подобається вона Вам зовні чи ні. Практично всі параметри меблів обмежені вимогами Держспоживстандарту та санітарно-епідеміологічною службою України. З одного боку це обмежує можливості конструкторів та дизайнерів, з іншого боку - це гарантія здоров'я та безпеки дітей.

   Важливо знати з яких матеріалів виготовлені шкільні меблі. При виготовленні учнівських столів і корпусних меблів використовується ламінована ДСП із класом емісії Е1. Для забезпечення тривалої експлуатації краї стільниць учнівських столів повинні бути оздоблені крайковою стрічкою ПВХ. У випадку, якщо краї стільниць оклеюють паперовою або меламіновою  крайковою стрічкою,  вона, як правило, ушкоджується в перші ж місяці експлуатації.

    Спинка стільця й сидіння повинні мати фізіологічні вигини й кути нахилу, величина яких визначена вимогами Держспоживстандарту України. Причому ці вимоги обумовлені не тільки зручністю у експлуатації учнівського стільця, але й безпекою експлуатації. Сидіння без загину переднього краю негативно впливає на кровопостачання ніг дитини, а вигин і нахил спинки на положення спини. Ці вимоги роблять небажаним застосування для виготовлення деталей учнівських стільців плоскої фанери.

Коментарі
Підписатися на новини: